Nagrobki

Przyjmujemy zamówienia na sezon 2019

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY TANICH, NISKIEJ JAKOŚCI GOTOWYCH WYROBÓW POCHODZĄCYCH Z CHIN I INDII 

Specjalizacją naszej firmy są nagrobki, pomniki oraz grobowce, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Granit używany do produkcji jest materiałem naturalnym, utworzonym przez naturę-niepowtarzaknym, co sprawia że każdy rodzaj kamienia różni się od siebie.

W tym wypadku o odcieniu, kolorze, użyleniu jak i strukturze kamienia decyduje natura, a nie człowiek.

Z uwagi na to zapraszamy Państwa do naszego zakładu, gdzie jako jedni z nielicznych posiadamy własną hurtownie w której znajduje się ogromny wybór kamienia naturalnego z całego świata. PŁYTY UŻYWANE DO PRODUKCJI NAGROBKÓW SĄ CIĘTE I POLEROWANE W POLSCE BEZ UŻUCIA ŻYWIC I POGŁEBIACZY KOLORU CO GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ KAMIENIA.

Dzięki temu możecie Państwo obejrzeć na żywo i wybrać najbardziej odpowiadający materiał na nagrobek czy też pomnik.

 

Dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej technologii cięcia i obróbki kamienia jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór nagrobka, pomnika, grobowca. Gwarantujemy najwyższej jakości wyrób a także profesjonalny montaż. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości nagrobki granitowe: pojedyńcze, podwójne, urnowe. Liternictwo kute oraz mosiężne, krzyże, wizerunki grawerowane, zdjęcia porcelanowe, elementy ze stali nierdzewnej.

 

Oferujemy Państwu produkty w atrakcyjntch cenach, dzięki:

  • użyciu nowoczesnych i bardzo wydajnych maszyn sterowanych komputerowo/CNC
  • posiadaniu własnej hurtowni kamienia
  • świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych

 

Salon wystawowy:                                                                                Zakład Kamieniarski i Hurtownia Kamienia:

42-400 Zawiercie                                                                                  42-400 Zawiercie (Kromołów)

ul. Rzemieślnicza 19                                                                               ul. Siewierska 63a

(przy Centrum Usług Pogrzebowych)

 

Telefon Kontaktowy: 501855645

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

poprzednie | 1 | 2 | 3 | następne